plakat jarmark 2022

Vážení rodiče,

všechny vás, vaše příbuzné a známé, zveme na vánoční dobročinný jarmark, který pořádá naše škola.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince v odpoledních hodinách tak, abychom si vánoční atmosféru mohli užít všichni společně. Jarmark začíná v 16:30 a je na co se těšit:

Od 17:00 začne hrát kapela Herrgott, která za námi přijede z Mohelnice. Na místě bude výborné občerstvení, čeká nás slavnostní rozsvícení vánočního stromečku na školním dvoře, dále můžete navštívit tvořivé dílničky, kde si s dětmi nazdobíte perníčky nebo vyrobíte malé vánoční dekorace.

Hlavní myšlenkou celé akce je nejen společně se setkat, ale také pomoci dobré věci tak, jak tomu bylo v minulých letech. Částka, kterou získáme z prodeje, bude odeslána Nadaci Dobrý anděl. Tato nadace pomáhá více jak 10 let rodinám s dětmi, které se vlivem vážné nemoci dostaly do těžké situace. Při této příležitosti bude možné si prohlédnout obrázky andělů, kterými bude naše škola vyzdobena.

Na jarmark se do školy dostanete dvěma způsoby (v den akce bude dostatečně označeno):

  • bočním vchodem - brankou od MŠ

  • zadním vchodem od běžeckého oválu

Kapela bude hrát venku, na dvorku. Na dvorku bude i občerstvení. Prodejní stánky budou uvnitř v koridoru vedoucím k tělocvičně.

Pokud budete ochotni na jarmark něco vyrobit, můžete již nyní posílat hotové výrobky po vašich dětech. Děti je pak předají své paní učitelce nebo vychovatelce. Vyrobit můžete cokoliv, co se hodí na vánočním jarmarku nabídnout, co jste vyráběli s láskou a co udělá někomu jinému radost. V den konání jarmarku (15. 12.) pak uvítáme například nějaké perníčky, buchtu, drobné občerstvení nebo jiné dobroty.

Prosíme vás, pokud to půjde, vezměte si s sebou vlastní hrnek na punč. Tím trošku ulehčíme životnímu prostředí.  

 

Vážení rodiče,

všechny vás, vaše příbuzné a známé, zveme na vánoční dobročinný jarmark, který pořádá naše škola.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince v odpoledních hodinách tak, abychom si vánoční atmosféru mohli užít všichni společně. Jarmark začíná v 16:30 a je na co se těšit:

Od 17:00 začne hrát kapela Herrgott, která za námi přijede z Mohelnice. Na místě bude výborné občerstvení, čeká nás slavnostní rozsvícení vánočního stromečku na školním dvoře, dále můžete navštívit tvořivé dílničky, kde si s dětmi nazdobíte perníčky nebo vyrobíte malé vánoční dekorace.

Hlavní myšlenkou celé akce je nejen společně se setkat, ale také pomoci dobré věci tak, jak tomu bylo v minulých letech. Částka, kterou získáme z prodeje, bude odeslána Nadaci Dobrý anděl. Tato nadace pomáhá více jak 10 let rodinám s dětmi, které se vlivem vážné nemoci dostaly do těžké situace. Při této příležitosti bude možné si prohlédnout obrázky andělů, kterými bude naše škola vyzdobena.

Na jarmark se do školy dostanete dvěma způsoby (v den akce bude dostatečně označeno):

  • bočním vchodem - brankou od MŠ

  • zadním vchodem od běžeckého oválu

Kapela bude hrát venku, na dvorku. Na dvorku bude i občerstvení. Prodejní stánky budou uvnitř v koridoru vedoucím k tělocvičně.

Pokud budete ochotni na jarmark něco vyrobit, můžete již nyní posílat hotové výrobky po vašich dětech. Děti je pak předají své paní učitelce nebo vychovatelce. Vyrobit můžete cokoliv, co se hodí na vánočním jarmarku nabídnout, co jste vyráběli s láskou a co udělá někomu jinému radost. V den konání jarmarku (15. 12.) pak uvítáme například nějaké perníčky, buchtu, drobné občerstvení nebo jiné dobroty.

Prosíme vás, pokud to půjde, vezměte si s sebou vlastní hrnek na punč. Tím trošku ulehčíme životnímu prostředí.  

Důležité dokumenty

pdf ikonkaŠkolní řád
pdf ikonka+Klasifikační řád

pdf ikonkaŠVP - od 3. 9. 2018 

pdf ikonka
+ŠVP družina
pdf ikonka+Vnitřní řád družiny
pdf ikonka+Dodatek ŠVP LMR

pdf ikonkaVýroční zpráva 2021/22

pdf ikonkaRozpočet pro rok 2022

pdf ikonkaStřednědobý výhled 23/24

pdf ikonkaSchválený fin. plán stat. městem Prostějov 2017

pdf ikonkaRozpočet př. nákladů 2022

pdf ikonkaŠkolní prevent. strategie

pdf ikonka+Desatero bezp. internetu

pdf ikonkaPreventivní program školy (2019/2020)

pdf ikonkaGDPR - prohlášení o ochraně osobních údajů

pdf ikonkaÚplata za stravu MŠ a ZŠ

doc ikonkaŽádost o uvolnění žáka

doc ikonkaŽádost o přestup žáka

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.