V říjnu 2022 se do výzvy 10 000 kroků v kategorii třídních kolektivů v okrese Prostějov zapojilo 23 tříd, z toho bylo 18 tříd z naší školy! Překonali jsme rekord z minulé výzvy a měli jsme tak nejvíce zapojených tříd v okrese. Zapojily se třídy jak z prvního, tak z druhého stupně. Velké poděkování patří všem zapojeným třídám a zejména i těm nejmenším účastníkům. Opět naši školu navštívili spoluorganizátoři akce pracovníci Sportcentra – DDM v Prostějově se svými maskoty. Celkem naše škola ušla vzdálenost 48 151 km. Všem zúčastněným třídám moc děkujeme!

10000 kroků noviny v PDF

10000 kroku 2022

10000 kroku 2022 2

Důležité dokumenty

pdf ikonkaŠkolní řád
pdf ikonka+Klasifikační řád

pdf ikonkaŠVP - od 3. 9. 2018 

pdf ikonka
+ŠVP družina
pdf ikonka+Vnitřní řád družiny
pdf ikonka+Dodatek ŠVP LMR

pdf ikonkaVýroční zpráva 2021/22

pdf ikonkaRozpočet pro rok 2023

pdf ikonkaStřednědobý výhled 23/25

pdf ikonkaRozpočet př. nákl. 2023

pdf ikonkaŠkolní prevent. strategie

pdf ikonka+Desatero bezp. internetu

pdf ikonkaPreventivní program školy

pdf ikonkaGDPR - prohlášení o ochraně osobních údajů

pdf ikonkaÚplata za stravu MŠ a ZŠ

doc ikonkaŽádost o uvolnění žáka

doc ikonkaŽádost o přestup žáka

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.