Soutěže cizích jazyků – 7. - 9. ročník

vlajky en de
V měsíci březnu se na naší škole konalo okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce, kterého se zúčastnilo 25 žáků z celého okresu Prostějov. V kategorii I.A se na 1. místě umístila Lucie Navrátilová z 8.A a 3. místo získal Michal Šťastný také z 8.A. V kategorii II.A se na 2. místě umístila Michaela Nenálová z 9.B. Dva nejlepší soutěžící z kategorie II.A a II.B reprezentovali náš okres v krajském kole v Olomouci.


Soutěžící prokázali velmi dobré znalosti německého jazyka a hlavně chuť a elán si zasoutěžit.

Konverzační soutěž v anglickém jazyce probíhala na základní škole E. Valenty v Prostějově. Naši školu reprezentovali soutěžící v kategorii I.A a II.A. 1. místo v kategorii I.A získala Khuslen Batbayar ze 7.C a 4. místo obsadila Megan Staňková také ze 7.C.

Blahopřejeme všem soutěžícím a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu anglického i německého jazyka.

 

Důležité dokumenty

pdf ikonkaŠkolní řád
pdf ikonka+Klasifikační řád

pdf ikonkaŠVP - od 3. 9. 2018 

pdf ikonka
+ŠVP družina
pdf ikonka+Vnitřní řád družiny
pdf ikonka+Dodatek ŠVP LMR

pdf ikonkaVýroční zpráva 2021/22

pdf ikonkaRozpočet pro rok 2023

pdf ikonkaStřednědobý výhled 23/25

pdf ikonkaRozpočet př. nákl. 2023

pdf ikonkaŠkolní prevent. strategie

pdf ikonka+Desatero bezp. internetu

pdf ikonkaPreventivní program školy

pdf ikonkaGDPR - prohlášení o ochraně osobních údajů

pdf ikonkaÚplata za stravu MŠ a ZŠ

doc ikonkaŽádost o uvolnění žáka

doc ikonkaŽádost o přestup žáka

We use cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.